Чорний піар в Дніпропетровську

Чорний піар в Дніпропетровську

24 окт, 2014

У виборчому окрузі № 27 (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район. ОВО включає: Жовтневий район, частина Кіровського, частина Самарського районів міста Дніпропетровська) розповсюджують антиагітаційні листівки.

На плакаті зображено одного з кандидатів в народні депутатиСвітлану Єпіфанцеву разом з кандидатом від «Опозиційного блоку» Олександром Вілкулом та Олегом Царьовим. На плакатах майорять написи: «Вони розпалили війну» та «Очистимо місто від сміття».

На агітаційній продукції не зазначено вихідні дані друкарні, замовника, відповідального за друк, кількість примірників та ін. Проте, на плакаті зображено символіку одразу чотирьох громадських організацій: Люстраційний комітет, Штаб національного захисту Дніпропетровської області, Чорний комітет, Народна люстрація. Наразі жодна з зазначених організацій не взяла на себе відповідальність за виготовлення та розповсюдження плакатів в місті.

С. Єпіфанцева заступник виконавчого директора з гуманітарних питань, ГО "Фонд Олександра Вілкула "Українська перспектива", самовисування. Депутат міської ради. Фракція Партії регіонів. 

О. Царьов колишній заступник голови фракції Партії Регіонів і колишній член ПР (був виключений у 2014 році). На даний момент о головою самопроголошених ДНР та ЛНР. Вважає діючу владу нелегітимною, а співпрацю з нею злочинною.

О. Вілкул є одним з лідерів партії "Опозиційний блок", включений під 2 номером до її виборчого списку, обіймав посади голови Дніпропетровської ОДА та віце-прем'єр-міністра України.

Згідно п.10 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

За коментарями звертайтеся:
Анна Дзюра – прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській обл.
+380969204820