Чорний піар в м. Кривий Ріг

Чорний піар в м. Кривий Ріг

22 окт, 2014

Кандидат по виборчому округу №32 (Центр: місто Кривий Ріг, Довгинцівський район, ОВО включає: Довгинцівський район, частина Саксаганського району міста Кривого Рогу) Ірина Туровська (самовисування) з’явилась на листівках із заголовком «Агентки Кремля». І. Туровську звинувачують у тому, що вона відпрацьовує замовлення своєї керівниці Наталії Королевської, брат якої працює на президента Росії Володимира Путіна.

З інформації на сайті Центральної виборчої комісії відомо, що І. Туровська є уродженкою міста Мічурінськ Тамбовської області, Росія, у 2012 році балотувалась по 32 округу як самовисуванець та була членом партії «Україна-Вперед».

У виборчому окрузі № 33 (Центр: місто Кривий Ріг, Центрально-Міський район, ОВО включає: Дзержинський район, частина Інгулецького, частина Саксаганського районів, Центрально-Міський район міста Кривого Рогу, селище Авангард Криворізької міської ради) розповсюджують листівки з чорним піаром проти Юрія Бобченка. У тексті зазначена інформація про корупційну діяльність кандидата, його вілли, дорогі автомобілі, літаки та яхти.

Як відомо, Ю. Бобченко - голова профспілкового комітету Первинної організації Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України, ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". Раніше ОПОРА вже повідомляла про те, що Ю. Бобченко був членом Партії регіонів (http://oporadp.org/u-krivomu-roz-kandidat-vipravdovuvavsya-pered-narodom-shho-buv-chlenom-part-regonv.html) . На даний момент безпартійний. Балотується як самовисуванець.

Продовжує поширюватись «чорнуха» проти кандидата по 33 виборчому округу Костянтина Усова. Гасло листівки - «Слили Донбасс, сольем и Кривбасс». У попередніх публікаціях ОПОРА вже повідомляла про розповсюдження антиагітаційних матеріалів проти кандидата (http://oporadp.org/chorna-ataka-na-kandidata-vd-bloku-petra-poroshenka.html). 

У соціальних мережах поширюється зображення зі списком кандидатів по 37 виборчому округу(Центр: місто Кривий Ріг, ОВО включає: частина Інгулецького, частина Тернівського районів міста Кривого Рогу, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони), які вийшли з Партії Регіонів, і зараз балотуються до Верховної Ради.  Та деякі з них 13 жовтня вже написали заяву про відмову балотуватися, а деякі ніколи не були в Партії Регіонів. Так Віталій Гладченко, Дмитро Гурєєв, Сергій Литвиненко, Федір Льоринець, Роман Протасенко, Ігор Раєвський, Мудрий О.О. та Мудрий О.Є. у рядах регіоналів не значилися.

Згідно п.10 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

Спостерігачами ОПОРИ зафіксовано випадок, агітації з наметів Опозиційного блоку за кандидата самовисуванця Олега Малачевського. О. Малачевський -  комерційний директор приватного підприємства "Аркос", депутат Криворізької міської ради, член Партії регіонів з 2010р., нині балотується по 33 виборчому округу.

За коментарями звертайтеся:
Анна Дзюра – прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській обл.
+380969204820