Кандидат пригощає виборців горілкою та бутербродами

Кандидат пригощає виборців горілкою та бутербродами

21 окт, 2014

Кандидат Олег Цуркан, під час свого агітаційного заходу пригощав жителів м. Апостолове та с. Широке горілкою та бутербродами.

Як стало відомо спостерігачам ОПОРИ, 19 жовтня на території 37 виборчого округу (Центр: місто Кривий Ріг. ОВО включає: частина Інгулецького, частина Тернівського районів міста Кривого Рогу, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони) відбувся агітаційний захід за кандидата-самовисуванця Олега Цуркана.

Так на центральній площі м. Апостолове по вул. Леніна було встановлено фігуру для екстрим спорту. В межах майданчика молоді хлопці демонстрували свою майстерність з їзди на спортивних велосипедах. Все відбувалось під супровід гри на баяні.

Поодаль майданчику стояв автомобіль з якого всім бажаючим пропонували горілку та власноруч приготовані О. Цурканом бутерброди. Людей було мало, та все ж кілька охочих чоловіків скуштували частування, серед них був і агітатор з намету «Опозиційного блоку».

Подібний захід відбувся в той же день і у с. Широкому.

Як відомо О.Цуркан працює виконавчим директором ТОВ "Будівельно-монтажне управління № 7", член Соціалістичної партії України. У 2011р. обраний Першим секретарем Дніпропетровського обласного комітету СПУ. У 2012 р. балотувався від тієї ж Соціалістичної партії.

Згідно ч. 25 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

За коментарями звертайтеся:
Анна Дзюра – прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській обл.
+380969204820