Мажоритарник на Дніпропетровщині використав день міста для піару

Мажоритарник на Дніпропетровщині використав день міста для піару

26 сен, 2014

20 вересня на площі Дзержинського біля Будинку дитячої творчості міста Дніпродзержинська з нагоди святкування Дня міста організували проведення ярмарку.Захід відбувся за підтримки депутата міської ради Дмитра Туробойського та депутата обласної ради Олександра Дубініна.

На заході були представлені роботи митців Петриківського розпису. По закінченню відбувся святковий концерт та вручення подарунків дітям, які брали участь у конкурсних змаганнях. Ім’я О.Дубініна було зазначено на запрошеннях на День міста.

Як стало відомо, з інтерв’ю популярній газеті «КСТАТИ+» Д.Туробойський підтримує О.Дубініна, який має наймір балатуватися від пропрезидентської партії до Верховної Ради по ОВО №30. Кандидатура О. Дубініна була висунута на з’їзді Блоку П. Порошенко.

У списках зареєстрованих кандидатів на сайті ЦВК станом на 23 вересня О. Дубініна ще немає.

Якби Дубінін був зареєстрованим, його дії на День міста мали б ознаки порушення ч. 4 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»:абороняється проведення агітаційних заходів (…) під час проведення заходів, організованих органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, державними чи комунальними підприємствами, закладами, установами, організаціями.

Наразі ОПОРА констатує, що проведення агітаційних заходів і затягування з реєстрацією у ЦВК є фальстартом і маніпуляцією чинним законодавством. Адже до моменту реєстрації в ЦВК особа не є суб’єктом виборчого процесу, а отже – може ухилятися від тих обмежень, які на кандидатів накладає Закон України «Про вибори народних депутатів». Порушується ч. 3 ст. 3 цього закону, яка гарантує, що усі кандидати у народні депутати України мають рівні права і можливості брати участь у виборчому процесі.

Для довідки: О. Дубінін є головою правління «ДніпрАзот», уже багато років працює менеджером в группі «Приват», був депутатом в обласній раді від Партії регіонів.   

За коментарями звертайтеся:
Анна Дзюра – прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській обл.
+380969204820