Окружна комісія № 37 отримала бюлетені з помилками і уникає публічності

Окружна комісія № 37 отримала бюлетені з помилками і уникає публічності

27 окт, 2014

Члени ОВК № 37 отримали партію не вірно надрукованих бюлетенів. Спостерігачів, журналістів та уповноважених осіб у приміщення комісії не допускають.

24 жовтня окружна комісія виборчого округу № 37 отримала бюлетені для дільничних комісій. Для частини ДВК Інгулецького району надійшли партії бюлетенів на яких всюди був зазначений номер однієї і тієї ж дільниці, що виявили після розкриття декількох пачок. За проханням голови комісії Тетяни Ткаченко (ВО «Батьківщина»), центральна виборча комісія передрукувала невірну кількість бюлетенів та направила до ОВК. Члени окружної комісії передали бюлетені до відповідних дільничних комісій.

26 жовтня стало відомо, що розпечатані пачки з неправильними бюлетенями ще знаходяться у приміщенні ОВК № 37. Спостерігач ОПОРИ прийшов в ОВК о 07:00, але в приміщення його не впустили мотивуючи свої дії тим, що зараз засідання не відбувається і тому, спостерігачі не мають права знаходитись у приміщення окружної, а засідання вже проведене і завершилось о 6:00 ранку.

Об 11:30 до окружної комісії прибула мобільна група ОПОРИ, якій вдалось потрапити до приміщення, але ніякої інформації щодо повернення неправильних бюлетенів в ЦВК на дошці оголошень не було.

ОВО № 37 Центр: місто Кривий Ріг. ОВО включає: частина Інгулецького частина Тернівського районів міста Кривого Рогу, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони)

Нагадаємо, що згідно п.4 частини 2 статті 11 Закону України "Про вибори народних депутатів України": Виборчий процес здійснюється на засадах... публічності і відкритості.

За коментарями звертайтеся:
Анна Дзюра – прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській обл.
+380969204820