«Дніпро» обіграв «Металург»

28 лип, 2014

Чемпіонат України 2014/15 стартував у Львові, де донецький "Металург" на "Арені-Львів" приймав віце-чемпіона країни "Дніпро". Дніпряни обіграли донеччан з рахунком 2:0.

У першому таймі глядачі "Львів-Арени" голів не побачили. Але моменти були. Вже на третій хвилині Бандура перевів м'яч на кутовий після підступного удару Матеуса. Потім Коноплянка прострілив на кут воротарського майданчика, де Зозулі не вдалося в дотик переправити м'яча у ворота. На екваторі тайму Матеус пробив на точність у дальній кут, але Бандура не здригнувся. За хвилину бразилець знову опинився в центрі уваги, отримавши чудову передачу від Селезньова, але завершального удару так і не завдав - номінальних господарів врятував відчайдушний підкат Чечера.

Друга половина зустрічі розпочалася спокійно. Тишу порушив Коноплянка на 63-й хвилині, бездоганно виконавши штрафний удар! Маємо перший гол чемпіонату. Небагато часу знадобилося дніпрянам, щоб забити вдруге. Чечер збив Зозулю в штрафній. А суддівський вирок виконав Матеус.

Господарі могли скоротити різницю в рахунку в кінцівці зустрічі, але Алешандре не зміг переграти Бойка з 11-метрової позначки.

Дніпряни в гарному настрої готуються до грі кваліфікації Ліги чемпіонів з "Копенгагеном". Матч відбудеться 30 липня у Києві. Пряму трансляцію дивіться на телеканалі 2+2. А в наступному турі "Дніпро" поїде у Луцьк, а "Металург" у Львові зіграє з "Карпатами".