Дніпропетровщина - перша на всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики

24 трав, 2014

В місті Славутич Київської області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків до 15 років і дівчат до 17 років.

Юнаки Дніпропетровщини підтвердили минулорічне чемпіонство і знову зайняли перше командне місце. Ось команди області у боротьбі за п'єдестал змагалися 11 учасників.
Іван Деревенец з Павлограда зайняв I місце у ваговій категорії до 50 кг, а Євген Сауляк здобув впевнену перемогу у ваговій категорії до 69 кг.

Данило Удовицький з Дніпропетровська виборов ІІ місце у ваговій категорії до 38 кг. Срібло завоював Денис Герак - у ваговій категорії до 56 кг

Ключовим у загальному заліку команди став виступ павлоградца Дмитра Сухоцького. Він посів перше місце у ваговій категорії до 56 кг і встановив три рекорди України: у ривке - 92 кг, у поштовху - 115 кг і в сумі двоборства - 207 кг