Дніпропетровські спортсмени привезли 6 медалей з чемпіонату з водно-моторного спорту

8 лип, 2014

У Києві відбувся II-й етап чемпіонату України з водно-моторного спорту. У змаганнях взяли участь 50 спортсменів з 5 областей країни, були серед них і представники Дніпропетровської області. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Спортсмени Дніпропетровщини, змагаючись у різних класах моточовнів, завоювали 3 золотих, 2 срібних і 1 бронзову медалі.

У класі моточовнів JTn 250 перше місце отримала Даніела Федорова, друге місце посіла Анастасія Лебідь.

У класі моточовнів R-2000 першим став Дмитро Лебідь, другим був Дмитро Федеров і на третьому місці опинився Володимир Вечір.

У класі моточовнів Т-550 Олександр Федоренко завоював золоту нагороду.