"Дніпро" виграв у "Металурга"

2 жовт, 2014

Футболісти «Металурга» U-19 програли команді «Дніпро» U-19 з рахунком 1: 3.

Як повідомляє прес-служба ФК «Металург», юніори «Дніпра» змогли взяти реванш у команди Миколи Сеновалова. Нагадаємо, що наприкінці серпня «Металург» U-19 на виїзді осоромили «дніпрян» з рахунком 2: 5. Мабуть, дніпропетровці витягли з того великої поразки правильні уроки. Уже на 4-й хвилині матчу на НТБ «Металург» гості змусили капітулювати воротаря Олійника. Результативним став контрвипад «Дніпра», який завершився ударом Кірєєва - 1: 0.

Ще до перерви кривдник «Металурга» встиг відзначитися ще двічі. Причому, голи Віталій забивав ніби під копірку - в штрафний замикав головою навіси з правого флангу. Обидва рази запорізькі захисники неусмотрітельно залишали гравця «Дніпра» без нагляду в безпосередній близькості від власних воріт.

Юні «металурги» наполегливо старалися змінити рахунок після перерви. Але, створивши цілий ряд небезпечних моментів, запорожці реалізували лише один з них. На 62-й хвилині Ілля Корнєв, з захисниками суперника «на плечах», протягнув м'яч до штрафного майданчика «Дніпра». Дніпропетровський голкіпер, який кинувся в ноги запорожцю, вже здавалося нейтралізував загрозу. Але Ілля, вже в падінні, приловчився таки підсікти м'яч повз воротаря. Снаряд влучив під саму штангу. На жаль, забитий м'яч опинився лише голом престижу. 1: 3 - перемогу святкують юніори «Дніпра»