Донецький "Шахтар" достроково став чемпіоном

Донецький

11 трав, 2014

За тур до закінчення чемпіонату 2013/2014 років донецький "Шахтар" виграв золоті медалі.

Донецький "Шахтар" сьогодні обіграв луганську "Зорю" з рахунком 3:1, дев'ятий раз ставши чемпіоном України.

Луганчани вже на початку першого тайму залишилися в меншості: голкіпер Микита Шевченко був вилучений за фол проти Алекса Тейшейри у власній штрафній площі. Пенальті реалізував Луїс Адріано. На 29-й хвилині бразилець оформив дубль.

Наприкінці першого тайму "Зорі" вдалося скоротити перевагу "гірників" до мінімуму (Желько Любеновіч забив на 4-й компенсованій хвилині).

Однак у другому таймі "Шахтар" спокійно довів гру до перемоги, під кінець гри збільшивши рахунок до 3:1 - відзначився Едуардо (90+2 хвилина).
Таким чином, за тур до закінчення чемпіонату у "Шахтаря" 62 очки, тоді як у найближчого переслідувача - "Дніпра" - на 9 очок менше.

Це чемпіонство стало п'ятим поспіль для донецького клубу і дев'ятим в історії незалежної України.