Криворожанка відзначилася на Чемпіонаті України з плавання

2 лип, 2014

У Дніпропетровську відбувся Чемпіонат України з олімпійських видів програми з плавання серед молоді та дорослих. Палац водних видів спорту СК "Метеор" прийняв понад 400 спортсменів з 15 областей України. Спортсмени нашого регіону посіли друге місце у командному заліку.

У перший день змагань в особистому заліку Ірина Пикинер посіла третє місце на дистанції 100 метрів вільним стилем, Дмитро Сидорченко на тій же дистанції виборов золоту нагороду. На дистанції 200 метрів брас першою була Марія Лівер, Олександр Шульга на дистанції 200 метрів батерфляй також зайняв перше місце. Срібну та бронзову нагороди на цій дистанції отримали Сергій Варварук та Іван Адамович.

На другий день змагань Ірина Пикинер була першою на дистанції 200 метрів вільним стилем, а серед чоловіків срібну і бронзову нагороди отримали Антон Гончаров і Сергій Варварук. У змаганнях на дистанції 100 метрів батерфляй Абрамчук Катерина отримала срібну нагороду. Перше місце на дистанції 100 метрів брас посіла Марія Лівер, Сергій Варварук також отримав золоту нагороду, але вже на дистанції 200 метрів на спині.

У третій день на дистанції 50 метрів вільним стилем серед жінок перемогу здобула Надія Коба, тоді як криворожанка Ірина Пикинер отримала срібло. Сергій Варварук знову піднявся на першу сходинку п'єдесталу на дистанції 100 метрів на спині. Олександр Шульга зайняв третю позицію на дистанції 200 метрів комплексне плавання), бронзову нагороду на дистанції 400 метрів вільним стилем взяв Антон Гончаров.

Також спортсменами були показані високі результати у програмі естафетного плавання. В естафеті 4x200 метрів вільним стилем команда Дніпропетровської області (чоловіки) фінішувала на першій позиції. Жіноча та чоловіча команди отримали срібні нагороди в естафетному плаванні 4x100 метрів вільним стилем. Естафетна жіноча команда посіла перше місце в змаганні 4x100 метрів комплексним плаванням, а чоловіки піднялися на другу сходинку п'єдесталу.

У командному заліку змагань трійку лідерів очолила команда з міста Київ, на другій позиції команда Дніпропетровської області та бронзову нагороду отримала команда Луганської області.