Криворізькі плавці посіли призові місця на Чемпіонаті України

6 серп, 2014

Нещодавно у Львові відбулися відразу два змагання національного рівня, а саме Чемпіонату України з плавання серед юнаків та Кубок серед юніорів.

Дніпропетровщину у Львові представляли 24 спортсмени з Дніпропетровська, Кривого Рогу та Дніпродзержинська.

Вихованка Криворізької ДЮСШ №1 Настя Майборода зайняла "чемпионсокое" місце, а все, юнацька збірна посіла 11 призових місць.

В естафетах 4 х 100 м - чоловічої і жіночої жирної і змішаної здобули три перемоги.
У загальнокомандному заліку юнаки посіли третє місце, поступившись командам міст Києва та Харкова.

Старші представники Дніпропетровської області у кубкових змаганнях вибороли 23 призових місця зайняли 2-е загальнокомандне місце.

У п'яти естафетних стартах команда нашої області займала призові місця, також на нашому рахунку перемога у змішаній естафеті 4 х 100 м і в комбінованій серед жінок.