На Чемпіонаті України з кульової стрільби дніпропетровська команда завоювала 12 медалей

24 квіт, 2014

Дніпропетровська команда стала першою у командному заліку на Чемпіонаті України з кульової стрільби і завоювала 6 золотих, 4 срібні і 2 бронзові медалі.

Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

Чоловіча трійка команди спортивної дитячо - юнацької школи олімпійського резерву зайняла 2 перших місця і одне друге. Жіноча трійка - отримала одне перше місце і два других. Крім того, вихованці цього спортивного закладу відзначилися і в особистих змаганнях: Олександра Роздоба завоювала срібло серед жінок, Андрій Колесніков став третім в індивідуальних змаганнях, Вікторія Царенко отримала бронзову медаль в особистому заліку. Краще за всіх виступила Ольга Голубченко: вона стала абсолютною чемпіонкою, перемігши у всіх вправах жіночої гвинтівки. За результатами змагань Ольга Голубченко відібрана для участі в етапах Кубка Світу з стильбе, які будуть проходити в Німеччині та Словенії в червні, зазначають в управлінні.

Чемпіонат України з кульової стрільби проходив у Львові з 22 по 26 квітня. У змаганнях взяли участь 32 команди з усієї України, додають в управлінні.