Перша медаль чемпіонату Європи в Цюріху

20 серп, 2014

Андрій Говоров приніс Україні першу медаль чемпіонату Європи, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Андрій Говоров, вихованець Дніпропетровщини, завоював бронзову медаль чемпіонату Європи в Берліні. Це - перша нагорода збірної команди України з плавання. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім'ї та молоді облдержадміністрації.

Спортсмен фінішував третім на 50 метрах батерфляєм. Його результат - 23:21. Чемпіонів на цій дистанції виявилося двоє - француз Флоран Маноду і білорус Євген Цуркін, які показали однаковий час - 23:00. Британець Бенджамін Прауд фінішував з таким же результатом, як Андрій Говоров, тому теж отримав бронзу чемпіонату Європи.

"Те, що сталося сьогодні на чемпіонаті Європи - унікальний випадок. Адже за всю свою кар'єру я вперше бачу, щоб два спортсмени показали однаковий час на першому місці, а ще два - на третьому "- сказала віце-президент Федерації плавання України і суддя міжнародного класу Анна Кокоша.