Результат - нульовий, скандал - міжнародний

31 лип, 2014

У першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Дніпро" не зміг здолати "Копенгаген". Матч у Києві завершився внічию 0-0.

Гра була затьмарена витівкою українських вболівальників.
Після перерви арбітр матчу Андре Маррінер не став давати свисток про початок другого тайму. Навпаки, він вивів команди з поля київського НСК «Олімпійський».

Як повідомили коментатори «2+2», причиною рішення арбітра стало проникнення вболівальників в підтрибунне приміщення під час перерви. Кілька десятків українських фанатів прорвалися через огорожу трибун і поштовхалися зі стюардами.

Проблему намагалися вирішити делегат УЄФА та представники клубів.
У підсумку, Андре Маррінер повернув команди на поле і дав свисток про початок другого тайму на 15 хвилин пізніше запланованого.
А ще до початку зустрічі українські уболівальники напали на своїх данських колег у Києві. Потім з'явилася інформація, що нападники були «ультрас» «Дніпра».

Нагадаємо, що матч був перенесений з Дніпропетровська в Київ на вимогу УЄФА, який керувався міркуваннями безпеки.