Школярі Дніпропетровщини візьмуть участь у Міжнародному футбольному турнірі в Бразилії

30 трав, 2014

Школярі Дніпропетровщини вибороли право представляти Україну на Міжнародному футбольному турнірі в Бразилії. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Команда СШ № 141 з міста Дніпропетровська, яка перемогла у зональних Всеукраїнських змаганнях з футболу серед юнаків 2003 р., отримала путівку на Міжнародний турнір «Кубок Націй Данон». Турнір відбудеться в Бразилії, де буде проходити Чемпіонат Світу з футболу 2014 року.
Змагання проходили у Львові на «Львів Арені». Обігравши ровесниць з Вінниці 4:2, Кременчука (Полтавська область) 2:0 і господарів турніру львів'ян-2:1, наші хлопці впевнено у фіналі змагань завдали поразки сумчанам з рахунком 2:0.
«Львів - Арена» щиро привітала чемпіонів, оргкомітет нагородив команду пам'ятним кубком, учасників призами, комплектом «золотих» медалей та право представляти Україну в Бразилії.