Важковаговики Дніпропетровщини завоювали медалі на юніорському Чемпіонаті України

23 бер, 2016

У Хмельницькому завершився Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Спортсмени Дніпропетровської області за підсумками змагань отримали золото і бронзу.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Серед юнаків у ваговій категорії до 94 кг кращим став дніпропетровець Антон Плєсной. Він показав результат 352 кг (ривок 160 кг + поштовх 192 кг) і завоював золоту медаль.

У ваговій категорії до 85 кг третє місце посів криворожанін Антон Сердюков. Сума двоборства - 301 кг (ривок 136 кг + поштовх 165 кг).

Також в активі збірної регіону - два п'ятих та два шостих місця.

За результатами важковаговики Дніпропетровщини посіли п'яте місце в командному заліку Чемпіонату України.

За підсумками змагань буде сформована національна збірна, яка відправиться на юніорський Чемпіонат світу. Він відбудеться в червні в столиці Грузії. В українську збірну першим номером включений вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Антон Плєсной.