Учень з Дніпропетровська став Чемпіоном світу з карате

16 жовт, 2014

На минулому в португальському місті Алмада XVI Чемпіонаті світу з карате вражаючих успіхів домоглася збірна України, у складі якої виступав Ерік Данович учень єврейської школи Дніпропетровська.

Ерік Данович учень єврейської школи Дніпропетровська «Ор Авнер Хабад-Любавич» ім. Леві-Іцхака Шнеєрсона, повідомляє «Релігія в Україні» з посиланням на сайт місцевої єврейської громади.

Під керівництвом свого тренера Андрія Зими (4 дан, ЗМСУ) Ерік став Чемпіоном світу в командному куміте, срібним призером в командному ката і взяв дві бронзи в індивідуальних ката і куміте.

В чемпіонаті брало участь 750 спортсменів з 17 країн, серед яких були Німеччина, Англія, Ірландія, ПАР, Фінляндія, Італія та Казахстан. Збірну команду України по фунакоші шотокан карате (FSKA) представляли 30 учасників, 15 з них - з Дніпропетровської області. Спортсмени з цього регіону завоювали 47 нагород: 23 золотих, 7 срібних і 17 бронзових медалей.

В загальнокомандному першості перше місце завоювали господарі Чемпіонату - Португалія, друге місце у України, а на третьому - команда Італії.