Юні спортсмени Дніпропетровщини - серед кращих в Європі

25 лют, 2016

2 золота, 3 срібла та 7 бронз - стільки медалей привезли юні спортсмени Дніпропетровщини з європейського чемпіонату з тхеквондо ВТФ.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.
У Туреччині пройшли чемпіонати Європи з тхеквондо ВТФ серед дорослих і дітей. Дніпропетровські юніори завоювали срібло. У ваговій категорії до 78 кг 2 місце отримав Микита Турган з Дніпропетровська. У вазі до 68 кг - Єлизавета Шкуренко з Дніпродзержинська.

Бронзовими призерами стали дніпродзержинці Юліана Коржавіна у вазі до 59 кг, Варвара Пальчик та Євген Вовк у вазі до 63 кг.

Високі результати показали і кадети Дніпропетровщини. У вазі до 33 кг, бронзову медаль завоював Владислав Сторожук з Дніпропетровська.

Чемпіонами Європи серед дітей стали Ренат Якименко та Олександр Дзензерський. Срібло отримала Валерія Скапровська.

Бронзові медалі серед дітей завоювали Володимир Марченко, Дмитро Швачко і Артур Саркісян. Професійно тхеквондо в Дніпропетровській займаються 1614 спортсменів, їх тренують 39 професіоналів.