Невідомі особи залякують спостерігача ОПОРИ

Невідомі особи залякують спостерігача ОПОРИ

22 окт, 2014

Після скарги заступнику голови Дніпропетровської ОДА спостерігачеві ОПОРИ облили двері фарбою.

Вийшовши з дому спостерігач ОПОРИ Валентина Кривда побачила, що вхідні двері її квартири зіпсовані червоною речовиною. Наряд міліції, прибувши за викликом спостерігачки зафіксував факт псування майна.

В. Кривда розповіла, що причиною хуліганського нападу на її житло могла стати скарга заступнику голови Дніпропетровської ОДАБорису Філатову на двох кандидатів в депутати по 31 виборчому округу самовсуванця Костянтина Павлова та висуваниці Радикальної партії О. Ляшка Любові Балабат. Пані Валентина дослідила, що названі кандидати під час реєстрації в ЦВК внесли до автобіографії неправдиві дані. Зокрема, К. Павлов зазначив себе як безпартійного, а Л. Балабат вказала, що вона працює адміністратором «ПП Сердюк». Насправді ж К. Павлов є керівником Криворізької міської організації Партії регіонів, а приватне підприємство «Сердюк», яке Л. Балабат вказала місцем своєї роботи, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відсутнє.

Виявивши порушення з боку кандидатів, спостерігачка спочатку звернулася до міліції із заявою про кримінальне провадження, а коли дізналась, що провадження не відкрито, поскаржилася заступнику голови ОДА.

Замість притягнення порушників до відповідальності В. Кривда стала жертвою невідомих хуліганів. В міліції ж стосовно неправдивих даних кандидатів спостерігачці дали відповідь, щоб вона зверталась до окружної виборчої комісії за місцем реєстрації кандидата.

Борис Філатова є кандидатом по 27 виборчому округу (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район. ОВО включає: Жовтневий район, частина Кіровського, частина Самарського районів міста Дніпропетровська), самовисуванець. З 2014 року виконує обов’язки заступника голови Дніпропетровської державної обласної адміністрації, безпартійний. Раніше не балотувався.

Костянтин Павлов у 2012 році обраний народним депутатом України від Партії регіонів. До цього займав посаду заступника міського голови Кривого Рогу – Юрія Вілкула. Був керівником Криворізької міської організації Політичної партії «Фронт змін» на момент її реєстрації (02.02.2010 р.).

Любов Балабат – в 1998 р. балотувалась до Верховної Ради України від виборчого блоку партій «Національний фронт», в минулому член ВО «Батьківщина», у 2006 р. обрана за списками БЮТ депутатом міської ради, у 2010 р. балотувалася на посаду голови м. Кривого Рогу.

Згідно ч. 2 ст. 6 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця, забороняється.

За коментарями звертайтеся:
Анна Дзюра – прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській обл.
+380969204820