Як витрачати вдвічі менше води?

Як витрачати вдвічі менше води?

7 мая, 2015

Неприхованим фактом є те, що тарифи на комунальні послуги постійно зростають і будуть зростати. Водопостачання не є виключенням. Актуальним постає питання як зменшити використання води і разом з тим зекономити власні кошти.

Неприхованим  фактом  є те, що тарифи на комунальні послуги постійно зростають і будуть зростати. Водопостачання  не є виключенням. Актуальним постає питання як зменшити використання води і разом з тим зекономити власні кошти.

Експерти Громадянської мережі ОПОРА продовжують досліджувати цю проблему і ось який «рецепт» економії вони ще знайшли. Звичайно першим і загальновідомим кроком для цього є встановлення лічильників. Другим – припинення марнотратства води,  до якого ми, нажаль, дуже звикли. А ось третій крок нам запропонував ринок сучасного обладнання, на якому  зовсім нещодавно з’явились спеціальні насадки на змішувачі (аератори). Вони знижують витрати води. Наші крани, зазвичай нерегульовані, вода йде суцільним потоком і витрачається марно. Принцип дії «економки» для змішувача в тому, що він розділяє потік води на дрібні цівки, які об’єднуються з повітрям. Тиск залишається той самий, але кількість зменшується і рідина витрачається вдвічі менше. Оскільки вода проходить крізь отвір,  діаметр якого постійно змінюється, то це виключає засори змішувача. Знижується навантаження на фільтруючі системи.  Це чудовий і легальний спосіб економії.

Експерти ОПОРИ радять споживачам встановити аератори, що  допоможе зберігати не один десяток гривень  щомісяця.