Яків Безбах перший на Дніпропетровщині за кількістю депутатських запитів

Яків Безбах перший на Дніпропетровщині за кількістю депутатських запитів

24 апр, 2014

Яків Безбах увійшов до 10 найбільш активних депутатів за кількістю поданих депутатських запитів, посівши почесне друге місце. Пальмою першості він поступився лише Руслану Сольвару (Київська область) із Блоку Петра Порошенка.

Яків Безбах увійшов до 10 найбільш активних депутатів за кількістю поданих депутатських запитів, посівши почесне друге місце. Пальмою першості він поступився лише  Руслану Сольвару (Київська область) із Блоку Петра Порошенка.

Як повідомляє сайт ОПОРИ http://rada.oporaua.org/, мажоритарник з Дніпропетровщини (виборчий округ №24) надіслав 74 запити до різних установ чи відомств, що на п’ять менше за його колегу по парламенту Руслана Сольвара – 79 запитів. Третє місце посів депутат від м.Київ Андрій Іллєнко, надіславши 53 запити.

Цікавим видається той факт, що ці три депутати подали 13% від усіх зареєстрованих ініціатив.

Найгірший результат серед депутатів від м. Дніпропетровськ  показали Іван Куліченко, Андрій Денисенко, Дмитро Ярош, не подавши жодного запиту.

Для довідки: депутатський запит – це вимога народного депутата, народних депутатів чи комітету Верховної Ради України дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції. Запит заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності.