«Динамо» програло в Запоріжжі

17 лист, 2014

В рамках другого туру гандбольної суперліги, в Запоріжжі зійшлися ЗНТУ-ЗАС і полтавське «Динамо». У першому таймі гостям з Полтави вдалося грати на рівних з господарями.

Перша половина зустрічі завершилася з перевагою динамівців в два м'ячі (10:12). У другому таймі на майданчику була лише одна команда - ЗНТУ. Підсумок матчу 31:22 на користь господарів.

«Дав пограти молоді в першому таймі. Хлопці ще не вірять в себе. Вони могли вийти в другому періоді і відчувати себе впевненіше, але на них була покладена відповідальна місія - почати гру. Моральна підготовка виявилася незадовільною. Є помилки - поле для подальших робіт. «Динамо» - дуже хороша команда, але зараз вона, на жаль, не на тому рівні, як раніше. Радісно, що полтавський клуб виступає в чемпіонаті. Ми виграли матч, додали собі в копилочку 2 очка, так що все нормально, все йде за планом », розповів прес-службі ЗНТУ, головний тренер команди В'ячеслав Лочман.