У суботу перекриють центр Дніпра через змагань з трекових велоспорту.

Відповідне розпорядження мера опубліковано на сайті Дніпропетровської міської ради.

Воднолижники Дніпра привезли 75 медалей з міжнародних чемпіонатів

У Дніпрі українські спортсмени готуються до Олімпійських ігор в Ріо

Розправивши вітрила: двоє дніпропетровських яхтсменів борються під іспанським сонцем за олімпійську ліцензію

На іспанському острові Пальма-де-Майорка в розпалі Кубок Європи з вітрильного спорту на призи принцеси Софії. Щорічно на початку літнього сезону тут збираються найсильніші яхтсмени з усього світу. В акваторії Середземного моря підняла вітрила і яхта дніпропетровського екіпажу.

У Дніпропетровську вихованці заслуженого тренера України з футболу допомагають своєму 79-річному наставнику

Вихованці заслуженого тренера України з футболу Бориса Подорожняка не забувають свого наставника.

Дніпропетровський хокейний клуб «Придніпровськ» став переможцем престижного Riga Cup 2016 вікової категорії до 13 років.

Новий гоночний сезон стартує в Дніпродзержинську

У жовтні минулого року у Дніпродзержинську відбулося грандіозна спортивна подія - відкриття після реконструкції нового картодрома.

Колишній тренер дніпродзержинської «Сталі» Володимир Мазяр: «Я не очолю Самбор. Це чиясь фантазія»

Екс-тренер «Сталі» готовий стати консультантом, але не головним тренером команди.

Важковаговики Дніпропетровщини завоювали медалі на юніорському Чемпіонаті України

У Хмельницькому завершився Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Спортсмени Дніпропетровської області за підсумками змагань отримали золото і бронзу.

Чотири «золота» отримали молоді шашкісти Дніпропетровщини на Чемпіонаті України

Спортсмени Дніпропетровщини отримали вісім медалей на Чемпіонаті України з шашок-64 серед молоді та юнаків. Половина нагород - золоті.