Дніпропетровські легкоатлети - срібні призери України

30 вер, 2015

Команда легкоатлетів з Дніпропетровщини посіла друге місце на юнацькому чемпіонаті України. Він проходив у Луцьку і зібрав понад 500 спортсменів з усіх областей, повідомляють у департаменті фізичної культури і спорту, сім'ї та молоді ОДА.

Переможцями та призерами в особистих заліках стали дніпропетровські легкоатлети: Богдана Семенова, Соня Куссекала, Артур Малишенко, Юлія Байрак, Юлія Максименко, Олександр Найда, Євген Кузнєцов, Ірина Бескровна. Спортсмени посіли перші місця в бігу на 110, 400, 800 і 2000 метрів, стрибках у довжину і з жердинами, потрійному стрибку, штовханні ядра, метанні диска.

Друге місце посіла Вікторія Гринько, пробігши 400 метрів з бар'єрами. Третє місце завоювала Дарина Гаркуша. У неї бронза у метанні диска.

В області легкою атлетикою займаються понад 6,3 тисячі спортсменів. З ними займаються більше 280 тренерів.