Українські ракетомоделісти стали чемпіонами Європи

7 вер, 2015

У Львові пройшов чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту. Під керівництвом нашого земляка, майстра спорту міжнародного класу Ігоря Анатолійовича Волканова, та за участю спортсменів Дніпропетровщини збірна України завоювала перше командне місце.

- Чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту пройшов у селі Великий Дорошів Жовківського району Львівської області, - розповіла Міському сайту методист Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Вікторія Левченко. - Україна вперше на своїй землі приймала учасників змагань такого рівня. Створение для змагань спортивно-розважальне містечко площею майже 100 000 квадратних метрів дозволив учасникам, глядачам і вболівальникам комфортно розміститися під час стартів.

111 спортсменів з Швейцарії, Естонії, США, Польщі, Білорусі, Болгарії, Литви, Італії, Румунії, Латвії, Словаччини та України взяли участь у змаганнях.

Збірну команду України очолював Ігор Анатолійович Волканов, майстер спорту міжнародного класу, президент федерації ракетомодельного спорту, керівник ракетомодельного гуртка Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді. Його вихованці увійшли до збірної України і внесли свій величезний внесок у завоювання перемог на чемпіонаті Європи - 2015.

За підсумками змагань збірна команда України стала абсолютним чемпіоном Європи з ракетомодельного спорту в командній першості, завоювавши сім золотих, по три срібних та бронзових медалі. Збірна команда юніорів виступила теж чудово і завоювала в підсумку сім золотих, три срібних і чотири бронзові медалі.

Вітаємо переможців та призерів з завойованими нагородами!