БК "Дніпро" відзначив сезон перемогою над "Миколаєвом"

БК

14 жовт, 2014

Починати новий чемпіонат Дніпру, після переносу з відомих причин матчу з Ферро, випало з Миколаєвом. Обидві команди небезпідставно вважаються претендентами на медалі. Початок сезону і приблизно однакові стартові позиції обох колективів укупі обіцяли інтригу в матчі.

Команди почали матч дуже результативно. Дивно, але гості мали на перших хвилинах перевага під кільцем. Кушніров набрав кілька очок поспіль і взагалі виглядав краще Коренюка. Але тривало це недовго. Уже ближче до середини чверті господарі розібралися з забросами м'яча в свою «фарбу» і миколаївцям стало набагато складніше набирати очки. У нападі виконував соло Чигринов. Олексій відмінно вибудовував своїх партнерів в атаці і сам регулярно набирав бали в скарбничку Дніпра. Ближче до кінця періоду перевага нашої команди стало більш очевидним і «+7» за підсумками десятихвилинки стало цілком логічним.

Майже три хвилини тримали гостей на голодному пайку дніпряни на старті другого періоду. За цей час перевага нашої команди збільшилася до 13 пунктів. Схоже, що це розслабило підопічних Хомічюса. Миколаївці організували ривок 7: 0. Гравці Дніпра явно занервували. Гра стала більш контактною та жорсткою. Ситуація в матчі змінилася на користь нашої команди з виходом на майданчик Тимофеєнко і Чигринова. Стрункості в діях явно додалося. Чим ближче була велика перерва, тим виразніше стала втома «чайок». Дніпряни смотрелись свіже, краще рухали м'яч у нападі, чіткіше діяли в захисті і на підборі.

Третій період проходив у рівній боротьбі. Гості користувалися якимись дрібними помилками Дніпра і набирали очки в основному в швидких проривах. Підопічні Хомічюса діяли вкрай самовіддано. Ті самі помилки виникали від великого бажання. Але все ж позамежний настрій дав своє. У якийсь момент дніпряни остаточно перехопили ініціативу. Дуже гарний був в ці хвилини Мішула. Захисник збірної України роздавав такі передачі, після яких неможливо було не забити. Його партнери та забивали. Перед заключним періодом у Дніпра було «+24». 75:51.

Головним завданням для нашої команди в четвертій десятихвилинці було не упустити перевагу. У якийсь момент наші гравці знову відчули себе занадто самовпевнено й гості підібралися в рахунку. Але тайм-аут Хомічюса поставив все на свої місця. Дніпряни заграли з вогником і впевнено виграли перший матч сезону.