ФК «Дніпро» переміг у Голландії чемпіона Грузії

8 лип, 2014

Футболісти дніпропетровського "Дніпра" у першому контрольному матчі на німецько-голландської зборі перемогли в Арнемі тбіліське "Динамо" - 2:1.

Суперником «Дніпра» у першому контрольному матчі на німецько-голландському зборі стало тбіліське «Динамо». Легендарний клуб, який виграв останній чемпіонат Грузії, вже через тиждень стартує у кваліфікації Ліги чемпіонів, і поєдинок з нашою командою став для нього генеральною репетицією.

Дніпряни ж, як відомо, тільки розпочали другий етап підготовки до сезону, а тому провели матч двома складами. Лише Сергій Політило і Євген Селезньов провели на полі всі 90 хвилин; в той же час не грали працювали за індивідуальною програмою Руслан Ротань, Роман Зозуля та Андрій Близниченко. Нерівномірно распредилилось ігровий час і між правими хавбеками «Дніпра» Матеусом і Матос. Справа в тому, що незадовго до кінця першого тайму арбітр побачив неіснуючу відмашку з боку першого з них, і показав, що необхідно робити заміну.

В цілому, матч пройшов за переваги «Дніпра». Наша команда наполегливо гнула свою лінію, витримуючи малюнок гри з контролем м'яча внизу і перекладами атак з флангу на фланг. Щоправда, великої кількості моментів не було - окрім забитих м'ячів, два відмінних шансу мав Євген Селезньов, але обидва його удару впритул до неймовірних кидках відбив голкіпер «Динамо».

Свій гол бомбардир «Дніпра» таки забив. Незадовго до кінця першого тайму наша команда швидко розіграла штрафний на правому фланзі, Артем Федецький зряче прострілив, і Селезньов замкнув передачу. Правда, піти на перерву, ведучи в рахунку, не вдалося. Перед свистком на перерву динамівці подали штрафний зліва, і їх чеський захисник Радек Посудил злегка торкнувся м'яча головою, чого вистачило, щоб підправити його якраз під дальню штангу.

Голом у роздягальню відзначився і «Дніпро». І особливо цінно, що був забитий він в кінці другого тайму, і виявився переможним. Сергій Політило подав кутовий, Валерій Федорчук на ближній штанзі продовжив політ м'яча головою, і в центрі набіг Олександр Переймів був точний. Таким чином, всі голи в матчі були забиті після стандартних положень.

«Дніпро»: 16. Лаштувка Ян (77. Шеліхов Денис, 46), 6. Джаба Канкава (28. Шахов Євген, 46), 10. Коноплянка Євген (9. Калініч Нікола, 46), 11. Селезньов Євген, 14. Чеберячко Євген (3. Ондржей Мазух, 46), 17. Стрініч Іван (2. Влад Олександру, 46), 20. Гама Бруно (7. Федорчук Валерій, 46), 23. Дуглас (39. Переймів Олександр, 46), 44. Артем федецький (24. Валерій Лучкевич, 46), 89. Політило Сергій, 99. Матеус (21. Лео Матос, 43)

«Динамо» Тб (старт. склад): 77. Лорія Георгій, 3. Тотадзе Лаша, 7. Джанелідзе Георгій, 9. Торгиашвили Торніке, 10. Меребашвили Георгій, 13. Грігалашвілі Эльгуя, 15. Папава Георгій, 24. Посудил Радек, 30. Гвелидиани Георгій, 70. Шергелашвили Лаша, 99. Вуо Патрік

Голи: Селезньов (41), Посудил (45), Переймів (90)