Збірна Німеччини стала чемпіоном світу з футболу

14 лип, 2014

У неділю, 13 липня, в Бразилії був зіграний фінальний матч Чемпіонату світу з футболу між збірними Німеччини та Аргентини, пише lifenews.ru.

Збірна Німеччини в четвертий раз стала чемпіоном світу з футболу, обігравши у фінальному матчі команду Аргентини з рахунком 1:0. Єдиний гол на 113-й хвилині забив Маріо Гетце в додатковий час.

Матч проходив на легендарному стадіоні «Маракана» в Ріо-де-Жанейро. Під час гри півзахисник збірної Німеччини Крістоф Крамер отримав струс мозку на 29-й хвилині. Його замінив Андре Шюррле. По закінченні матчу президент ФІФА Йозеф Блаттер вручив капітану збірної Німеччини Філіпу Ламу кубок світу і привітав усю команду з перемогою.

Міжнародна федерація футбольних асоціацій назвала імена особливо відзначилися гравців чемпіонату. ФІФА визнала нападаючого гравця збірної аргентини Ліонеля Мессі найкращим гравцем чемпіонату світу з футболу в Бразилії. Півзахисник колумбійської збірної Хамес Родрігез став кращим бомбардиром турніру. 21-й французький півзахисник Поль Погба визнаний кращим молодим футболістом ЧС-2014. Серед німецької збірної відзначився голкіпер Мануель Нойер, а кращим гравцем визнано Маріо Гетце.

Незадовго до гри між командами Німеччини і Аргентини пройшла церемонія закриття чемпіонату світу з футболу. В ході неї були представлені 32 команди-учасниці ЧС-2014.

Днем раніше бронзу чемпіонату світу - 2014 виграла збірна Нідерландів, обігравши у матчі за третє місце команду Бразилії з рахунком 3:0. Збірна країни-господині мундіалю так і не змогла виправдати сподівань своїх уболівальників.