Відбулися матчі 4-го туру чемпіонату Дніпропетровської області з футболу

25 трав, 2014

Відбулися матчі 4-го туру чемпіонату Дніпропетровської області з футболу. У центральному поєдинку ігрового дня команда «ВПК-Агро» (Магдалинівка) брала Петриківський «Олімпік».

Матч 4-го туру чемпіонату Дніпропетровської області між командами «ВПК-Агро» і «Олімпік» проходив в швидкому темпі. З самого початку йшла боротьба за центр поля. Десь з середини першого тайму дії номінальних господарів поля стали гострішими. І на 31 хвилині після навісу зі стандарту з правого флангу Олександр Кравченко ударом головою відкрив рахунок. Перед самим відпочинком Магдалиновцы провели ще одну результативну атаку, яку влучним ударом завершив Максим Кривий. 2:0 на користь «ВПК-Агро», і команди йдуть на перерву. Інтригу в матчі на 62 хвилині відновив Андрій Прокопів: виконуючи штрафний удар з правого флангу, Андрій послав м'яч у ніким не захищений ближній кут. Та все ж бажання Магдалинівки виграти цей поєдинок було сильним. На 76-й хвилині захисник петриківського «Олімпіка» Сергій Пономаренко зупинив вихід один на один недозволеним прийомом і був вилучений з поля. А переможну крапку у матчі поставив Максим Кривий вже в компенсований час. За гру рукою у штрафному майданчику арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував гравець «ВПК-Агро». Тому після кількох невдач команда з Магдалинівки перемагає 3:1 одного з прямих конкурентів у боротьбі за медалі і піднімається на четверту сходинку турнірної таблиці.

Результати інших матчів: ФК «Скорук» - «УВС» 0:1. На 86 хвилині Петро Купрієнко реалізує пенальті і приносить 3 очки, а також лідерство в першості. ФК «Дніпропетровськ» - «Сталь - 2» 3:1. ФК «Нікополь» - «Титан» 3:2. Стартові тури показують - за чемпіонство боротимуться мінімум 5 команд. Тому нинішній чемпіонат обіцяє бути напрочуд цікавим.