Дніпропетровські юні легкоатлети завоювали 6 золотих медалей на чемпіонаті України

19 трав, 2014

Дніпропетровська юнацька збірна команда легкоатлетів завоювала 6 золотих, 15 срібних та 8 бронзових медалей на юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики.

Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

Змагання проходили в Києві 15-16 травня, в них взяли участь легкоатлети зі всієї України.

Спортсменам потрібно було не тільки занять призове місце, але і виконати норматив, встановлений тренерською радою федерації легкої атлетики України. Впоралися із завданням 9 дніпропетровських легкоатлетів, завдяки цьому вони увійшли до складу збірної команди України, яка на початку червня буде брати участь в Європейському юнацькому олімпійських фестивалі в Баку . Якщо і на цих змаганнях дніпропетровські спортсмени переможуть, вони отримають право представляти Україну на друге юнацьких Олімпійських Іграх в Китаї в серпні цього року.

Всього на Чемпіонаті України дніпропетровські легкоатлети 29 разів піднімалися на спортивний п'єдестал. Юлія Байрак отримала золоті медалі в метанні диска та штовханні ядра, Руслан Валітов завоював золото в метанні диска, Олена Бєлякова стала в цій дисципліні другий, Анастасія Іванова посіла друге місце в метанні списа, Костянтин Литвиненко - срібний призер змагань в метанні молота. Микита Чесак отримав золоту медаль у бігу з бар'єрами, срібло з цієї спортивної дисципліни завоювали Олександр Клопенко і Вікторія Ступіна . Марія Сіней отримала золото в стрибках, Юлія Максименко посіла перше місце у стрибках з жердиною, Павло Оголь отримав бронзу з стрибків у висоту - его результат стрибок на 1 метр 96 сантиметрів. Срібні медалі завоювали дніпропетровські спринтери Євген Кузнєцов, Катерина Гудкова і Роман Фесенко, бронзу - Станіслав Коваленко, Катерина Гудкова, Дарина Ставничая.